Przedszkolaki gotowały zdrowo i smacznie


Czytaj więcej...

21 kwietnia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej w Korszach odbył się Turniej Małego Kuchcika, który poprowadziła Klaudia Budny mistrzyni gotowania, trenerka kulinarna jak i finalistka 4 edycji MasterChefa.

Czytaj więcej...

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Ogłoszenie o naborze kandydatów na urzędników wyborczych


Czytaj więcej...

Informujemy, że do 23 kwietnia (do godz. 16.00) przyjmujemy zgłoszenia kandydatów na urzędników wyborczych w gminie Korsze (wymagana liczba urzędników w gminie Korsze: 2 osoby).

Czytaj więcej...

ALEKSANDRA TABAKA WYŚPIEWAŁA PODIUM


Czytaj więcej...

Solistki Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach, podopieczne instruktor Agaty Gołaszewskiej wzięły udział w IX Wojewódzkim Przeglądzie Wokalnym „KOMU PIOSENKĘ” w Bartoszycach.

Czytaj więcej...

LII sesja Rady Miejskiej w Korszach


Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na LII sesję Rady Miejskiej w Korszach, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. (wtorek) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Korszach.

Czytaj więcej...

MOK – SUKCES MŁODYCH TANCERZY Z KORSZ


Czytaj więcej...

Zespoły taneczne „Power Jump” i „Forever Young” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach pod opieką instruktor Agnieszki Karusewicz wzięły udział w Mazurskich Transformacjach Tanecznych w Mrągowie.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT Z DNIA 5 KWIETNIA 2018 R.


Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, zgodnie z §26 ust. 1 i 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294) informuje, że 5 kwietnia 2018 r. wydał decyzję o warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągu Głowbity z uwagi na ponadnormatywną zwartość manganu.

 

Jakość wody pod względem mikrobiologicznym odpowiada wymaganiom określonym w ww. rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Stwierdzone przekroczenie manganu nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia konsumentów, może jednak pogarszać właściwości organoleptyczne wody.

 

Strefa zaopatrzenia wodociągu obejmuje miejscowość Głowbity.

Ogłoszenie

Kwi
05
2018

Czytaj więcej...

Działając na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1875 z późn. zm.) informuję, że po zapoznaniu się z protokołem Komisji Konkursowej z dnia 22 marca 2018 r. powołaną Zarządzeniem Nr OG.0050.671.2018 z dnia 19 marca 2018 r. w celu zaopiniowania ofert zgłoszonych na realizacje zadań w zakresie ochrony i promocji zdrowia, podjąłem decyzję o odstąpieniu od rozstrzygnięcia konkursu ofert w całości.


Związku z powyższym informuje, że w terminie 14 dni od pojawienia się przedmiotowej informacji zostanie ponownie ogłoszony otwarty konkurs ofert w wyżej wymienionym zakresie.

 

Ryszard Ostrowski

Burmistrz Korsz

Podkategorie

Słowo od burmistrza

Witamy

W imieniu własnym i mieszkańców miasta pragnę powitać wszystkich, którzy zainteresowali się naszym pięknym miastem.
W 1962 roku nadano prawa miejskie osadzie Korsze. Jesteśmy jednym z najmłodszych miast na Warmii i Mazurach, a ten fakt zobowiązuje nas do nowoczesności i otwarcia na nowe pokolenie.
Przyjeżdżając do Korsz każdy znajdzie tu coś dla siebie. Inwestor tereny pod inwestycje, turysta czyste powietrze, piękne krajobrazy oraz zabytki, będące częścią wielowiekowej historii Korsz. Mam nadzieje, że nasze miasto spełni Państwa oczekiwania.

Burmistrz Korsz
Ryszard Ostrowski

Hala sportowa

Nasz profil na FB

Polecane strony

Statystyki odwiedziń

Dziś245
Ten tydzień477
Ten miesiąc5149
Wszystkie415812

Kubik-Rubik Joomla! Extensions